Serdar Ortaç ve Kısmetse Olur Cansel Arasındaki Muhabbet Beyinleri Yaktı

Kısa bir süre önce eski Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Ayanoğlu ile samimi resimleri çıkan Serdar Ortaç yeni bir aşk iddiasıyla gündeme gelmişti. Bu samimi pozların şokunu atlatamadan şimdide ikiliden çok konuşulacak bir canlı yayın geldi. Biliyorsunuz ki TikTok platformunda ortak canlı yayınlar sayesinde en alakasız insanları bile yan yana görebiliyoruz. Ama bu insanlar gündemdeki kişiler olunca yayınlar da çok ses getiriyor haliyle. Cansel Ayanoğlu ve Serdar Ortaç arasında canlı yayında geçen konuşmalara gelin birlikte bakalım.

Serdar Ortaç müzik dünyasının aranan isimlerinden biri biliyorsunuz ki. Son zamanlarda yaşadığı melankolik bunalımlar ile de sık sık gündemimizdeydi.

Bu aralar deyim yerindeyse depresyonda olan Ortaç, bir zamanlar enerjisi ve şarkılarıyla hepimizi coşturuyordu. Hatta çoğumuz onunla büyüdük diyebiliriz.

Aşk hayatında büyük bir melankoli yaşayan Serdar Ortaç’ın adı geçtiğimiz günlerde Kısmetse Olur’un Barbiesi olarak gösterilen Cansel Ayanoğlu ile aşk iddialarına karışmıştı hatırlarsanız. İkilinin bir araya gelmesi ve samimi pozları hepimize “noluyor yaa” dedirtmişti.

Cansel Ayanoğlu’nun omzuna yatıp, ellerini öpen Ortaç’ın bu halleri hepimize kısa süreli bir şok yaşattı.

Hallerinden oldukça memnun görünen ikili şimdi de TikTok’ta çok konuşulacak bir yayına imza attı.

Yaptıkları canlı yayında estetik konusu açılınca hepimizin beynini yakan diyaloglar ortaya çıktı.

Estetikleriyle gündemden düşmeyen Cansel Ayanoğlu’nun ‘sevmiyor musun estetiği?’ sorusu üzerine Serdar Ortaç isyan etmeye başlıyor. ‘Nefret ediyorum. Elimde olsa bütün klinikleri kapatırım’ diyen Ortaç’ın sözleri Ayanoğlu’nu güldürüyor.

Canlı yayında estetik ile güzelleşiyoruz işte ne güzel diyen Ayanoğluna, Serdar Ortaç’tan ilginç bir örnek geliyor.

‘Benim annem Urfalı. Gençken bir resmini göstereyim sana ne botoks var ne bişey prenses gibi’ diyen Ortaç değişik bir örnek verdi.

Serdar Ortaç, bu sözlerle de yetinmeyip estetiğe karşı tepkisini ortaya koymaya devam etti. “Bütün kızlar birleştiniz sabah akşam bunu şişir buraya vurdur. Bu nerden çıktı yaa. Kimi örnek aldınız?” diyen Serdar Ortaç’ın bu cümlelerine Cansel Ayanoğlu gülmekle yetindi.

Canlı yayının sonunda Cansel Ayanoğlu ile resimleri çıkmamışçasına son bir soru yönelten Ortaç’ın “Hiç sordun mu erkeklere acaba onu mu seviyorlar? sorusu üzerine biz donduk kaldık.

Birbirleriyle estetik konusunda zıt düşen ikilinin diyalogları uzun süre konuşulacak gibi gözüküyor.

Yayını izleyenlerden de yorumlar gecikmedi tabiki ?

Canlı yayın kesitini izlemek için ?

Siz bu ikili ve yayında konuşulanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x