Conor McGregor, Habib Nurmagomedov’un Kuzeninin Doping Testi Pozitif Çıkınca Haddini Aşan Yorumlar Yaptı

Conor McGregor, rakibi olan Habib Nurmagomedov’un kuzeni Usman Nurmagomedov’un steroid testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesabından ağır ithamlarda bulundu. ’Nurmagomedov ekibinden bir başkasının da steroid testinin pozitif çıktığını duyunca gram şaşırmadım. İkiyüzlülüğün babaları bunlar.’’ diyen Gregor, diğer yorumlarda haddini aştı.

UFC’de büyük bir dövüşe imza atan Conor McGregor ile Habib Nurmagomedov bu kez steroid testiyle karşı karşıya geldi.

Habib Nurmagomedov’un kuzeni Usman Nurmagomedov’un steroid testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan Conor McGregor, paylaşımlarını kısa süre içerisinde sildi.

’Nurmagomedov ekibinden bir başkasının da steroid testinin pozitif çıktığını duyunca gram şaşırmadım. İkiyüzlülüğün babaları bunlar.’’ diyen Gregor, açıklamalarını giderek sertleştirdi.

“Steroidler HARAMDIR! Nurmagomedev ailesinin üzerinde Allah’ın utancı var. Hilekarlar! Abdulmanap mezarında taklalar atıyor.” dedi.

McGregor, Habin’in çocukluk arkadaşının olduğu bu fotoğrafı alıntılayarak, “Nohut beyinli, steroidli akraba evlilikleri sizi! Sağdaki adamın annesi aslında onun ablası…” dedi.

Usman Nurmagomedov, test sonuçları hakkında açıklamalarda bulundu.

Usman Nurmagomedov: ‘’Uzaklaştırma almamla ilgili son gelişmeler hakkında konuşmak istiyorum. Test sonuçlarımda, bir doktorun bana yazdığı reçeteli ilaçlardan birinden vücuduma giren yasaklı bir madde ortaya çıktı. Maçımdan birkaç ay önce bir tedavi görüyordum ama ne yazık ki bunu spor komisyonuna önceden bildirmedim. Kaliforniya eyaleti spor komisyonuna gerekli tüm belgeleri, doktor reçetelerini vs her şeyi verdim. Bu nedenle uzaklaştırma sürem 6 aya indirildi. Tam soruşturmanın devam ettiğini bilmenizi isterim.’’ ifadelerini kullandı.

Bakalım ikili arasında gelecek günlerde nelere şahit olacağız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x