Skandallar Bitmiyor: Laborant İlanı İçin ‘Atçılık’ Koşulu Arandı!

Fatih Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı kapsamındaki doktor öğretim üyeliği kadrosu için de “keman eğitiminde tam öğrenme modeli üzerine çalışma yürütmesi” koşulu yer aldı.

SAY SAY BİTMİYOR

Trabzon Üniversitesi’nin dün Resmi Gazete’de yayımlanan düzeltme ilanında, hukuk fakültesi özel hukuk bölümü medeni hukuk anabilim dalı için doçentlik kadrosuna yönelik şartlar arasında “spor hukuku üzerine çalışmalar yapmak” yer aldı.

ATÇILIK KOŞULU DİKKAT ÇEKTİ

Cumhuriyet’ten alınan bilgilere göre, Kafkas Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’na bağlı ulaştırma hizmetleri bölümündeki posta hizmetleri anabilim dalına alınacak öğretim görevliliği kadrosu için adaylardan “uluslararası politik ekonomi alanında yüksek lisans yapmış olma” şartını aramaya devam ederken laborant ve veteriner sağlık anabilim dalında görev alması için açılan öğretim görevliliği kadrosu için aranan niteliklerde düzenlemeye gidildi. Daha önce yayımlanan ilandaki “geleneksel atlı okçuluk antrenörlük belgesi” koşulu kaldırılırken “belgelendirmek kaydıyla atçılık ya da hipoterapi alanında en az iki yıllık tecrübeye sahip olma” koşulu getirildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*