Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin’den Uyarı!

Ethereum (ETH) kurucuğu ortağı olarak bilinen Buterin, sosyal medya üzerinden yatırımcılara seslenerek “paranız sıfırlanabilir” dedi.

ETH’nin tanınan yüzü Buterin, popüler sosyal medya platformu Reddit üzerinden yaptığı bir paylaşım ile kripto yatırımcılarının dikkatini toplamış durumda. Kripto yatırımcılarının bazı projelerden uzak durmaları gerektiği konusunda paylaşımda bulunan Buterin, aksi takdirde bütün paralarını kaybedebileceklerini vurguladı. Buterin’in yaptığı bu paylaşım, kripto yatırımcısında panik havası oluşturdu.

Vitalik Buterin Seslendi: Paranız Sıfırlanabilir!

Buterin, yakın zamanlı bir Reddit gönderisine yorum yaparak, kripto yatırımcılarına seslendi. Buterin’in paylaşmış olduğu bu gönderi, shitcoin’lerden biri olan BITE’i hedef alıyordu. BITE’in son zamanlarda sosyal medyada büyük yankı uyandırması, Buterin’in radarına girmişti. Ayrıca son günlerde kötü giden kripto para piyasasına değinen Buterin, kripto yatırımcılarını daha şiddetli uyardı.

Sosyal medyada son günlerde hızla popülerlik kazanan shitcoin’lerden bahseden Buterin, bu konuya dikkat çekerek uyarılarına devam etti. Reddit platformu üzerinden görüşlerini belirten ETH kurucusu, yakın zamanda da cüzdanındaki shitcoin’lerinin tamamını satmıştı. Shitcoin‘lere olan tepkisini giderek artıran Buterin, bu konuda dikkat çağrılarına devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir